Piwni blogerzy i browary rzemieślnicze dla WOŚP!

Siema 😉 Już w najbliższą niedzielę 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wszyscy chętni kasę będą mogli tradycyjnie wrzucić do puszek wolontariuszy, przemykających od niedzielnego poranka przez polskie ulice. Pomóc można też kupując coś na charytatywnych aukcjach, a w tym roku jest co, bo z popularnym WOŚP-em grają m.in. piwni blogerzy i browary rzemieślnicze!

Pozwólcie, że zacznę od siebie. Postanowiłem wystawić na WOŚP coś od Mojego Kufelka, nie chciałem wrzucać jakiegoś piwnego gadżetu, który zalega mi w szafie, a przekazać coś oryginalnego, więc do wylicytowania jest:

  • „Analogowa notka” z bloga MojKufelek.pl – rzecz w XXI wieku całkowicie unikatowa 😉 Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ostatnio pisałem tak długie wypracowanie – piórem na białej kartce. Wybór padł na najchętniej czytany w ubiegłym roku artykuł w rewolucyjnym świecie India Pale Ale, który w wersji papierowej zajął aż 7 stron A4! Rękopis z poprawkami, skreśleniami i zamazaniami – bez żadnej lipy. Licytacja trwa do niedzieli, do godz. 18:00!

Analogowa notka z bloga Mój Kufelek

Polecam również zajrzeć do zaprzyjaźnionych „piwolubów” i „piworobów”, którzy wystawili takie oto atrakcje:

  • Warsztaty Piwowarskie pod okiem Piwologa – Marcin to doświadczony piwowar domowy, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek, jeśli ktoś chce nauczyć się sztuki piwowarskiej, a wycieczka do Szczecina mu nie straszna – gorąco polecam!
  • Koszulka z autografami „ludzi polskiego kraftu” od Darka Dmytryszyna z Piwnych Degustacji. Koszulka jest oprawiona, idealna do powieszenia na ścianie, ponadto Darek obiecał osobiście przekazać przedmiot zwycięzcy.
  • Fioletowa koszulka od Browaru Golem – oryginalny kolor, z bardzo fajną grafiką. Wiem co mówię, bo sam mam taką.
  • Kolacja z kucharzem i piwowarem Browaru Stu Mostów – można dobrze zjeść, napić się dobrego piwa, poznać ciekawych ludzi, a przy okazji jak ktoś spoza Wrocławia to może sobie zwiedzić nasze piękne miasto.

Jeśli ktoś ma ochotę gorąco zachęcam do licytacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *