Pan Teku na Festiwalu Dobrego Piwa [FOTO]

Ładny pan ma ten kielich – usłyszałem od jakiejś pani jadąc w niedzielę autobusem na Festiwal Dobrego Piwa. Trzeba przyznać, że kielich podobał się nie tylko pasażerkom MPK. Już pierwszego dnia był problem z jego nabyciem na niektórych stoiskach. Szczęśliwcy dali radę kupić jeszcze w sobotę, ale raczej przed wieczorem. W niedzielę szans na TEKU już nie było.

Jak można było przewidzieć festiwalowe szkło okazało się hitem! Modny ostatnimi czasy kielich TEKU chciał mieć prawie każdy kto przyszedł na FDP. W niedzielę chyba z dziesięć osób mnie pytało gdzie można kupić „taką ładną szklaneczkę”?

Jak już komuś udało się nabyć Teku to musiał go strzec jak oka w głowie. Po pierwsze było ryzyko zbicia, po drugie słyszałem o co najmniej dwóch przypadkach „zaginięcia” czy też „porwania”.

W niedzielę, w towarzystwie pożądanego celebryty wybrałem się na zwiedzanie FDP. Zapraszam do obejrzenia kilku migawek, oczywiście z Panem Teku w roli główniej:

Na razie to tyle. Wkrótce na blogu pojawi się trochę więcej treści w której opowiem Wam czy było warto, czy było lepiej niż w Leśnicy, a także pojawi się trochę zdjęć bez Pana Teku, a jak już to z nim w tle. Zapraszam do zaglądania na blog, lubienia na Facebooku, zapisywania się na newsletter.

Speedway na dachu i czarne maliny czyli Beer Geek Summer 2016 Za nami pierwszy tegoroczny Beer Geek Summer. Formuła „małego” Beer Geek’a upodobniła się do tej znanej z głównej imprezy czyli płacisz raz pijesz ile chcesz. No prawie, bo piwa zagraniczne były limit...
Kilka słów o Beer Geek Madness 4 Beer Geek Madness na stałe wpisał się już do kalendarza imprez piwnych, bla, bla, bla... Część oficjalną mamy już za sobą więc można przejść do podsumowania czwartej edycji wrocławskiego eventu, które...
W sobotę pierwszy ćwierćfinał PiwoWarZone PiwoWarZone czyli Wrocławskie Bitwy Piwowarskie wkraczają w decydującą fazę. W najbliższą sobotę w Kontynuacji odbędą się dwa pierwsze ćwierćfinały, na które zwycięzcy poprzednich etapów uwarzyli piwa...

2 komentarze

  • Teku

    Gdzie można go jeszcze kupić ?

    • Bartosz Senderek

      Na razie pewnie nigdzie. Festiwalowe TeKu cieszyło się taką popularnością, że ostatnie sztuki sprzedane zostały w sobotę w okolicach południa. Na „popularnych” stoiskach szkiełka rozeszły się już w piątek kilkadziesiąt minut po otwarciu festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *