#TematNaDziś: PIWO Z MARKETU

Nie zawsze chce się nam łazić po sklepach specjalistycznych w poszukiwaniu „piwnych perełek”. Czasami po prostu chcemy napić się w miarę dobrego piwa w jeszcze lepszym towarzystwie. W takim przypadku spokojnie możesz udać się do pobliskiego supermarketu, bo ostatnio oferta sklepów tego typu uległa znacznej poprawie. Jakie ciekawe piwa można znaleźć w polskich marketach?

Tradycyjnie zachęcam do dyskusji na ten temat, polecania kolejnych sklepów w których można kupić ciekawe piwa i oczywiście subskrybowania mojego kanału na Youtube.

2 komentarze

  • rusineck

    W E.Leclerc w Słupsku jest całkiem niezły asortyment. Poza typowymi koncerniakami można dostać piwa z Pinty, Doctor Brew, Kormorana czy Gościszewa. Zmienia się zmienia na plus. Byle tak dalej.

  • Zacznijmy od teog, że nie powinno się chodzić po piwo do marketu gdyż większość z nich to obcy kapitał który wyciąga pieniądze z naszego kraju. Już niedługo nie będziecie małych sklepów a co za tym idzie regionalnych piw i rzemieślniczych nie będzie miał sprzedawać. A spróbujcie wstawić takie piwo to wielkiej sieci . Good Luck 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *