[Bishops Finger] Kultowa marka z promocji w Lidlu

Promocja z Lidla jest dobrą okazją do spróbowania znanych i mniej znanych angielskich „ejli”. Dziś zajmę się tym z którym wiązałem największe nadzieje czyli „Palcem Biskupa” z browaru Shepherd Neame.

BISHOPS FINGER
Browar: Shepherd Neame
Ekstrakt: ok. 12,5 %
Alkohol: 5,4 %
Cena: 3,99 zł (promocja w Lidlu)

Zanim sama degustacja kilka słów o nowej formie jaką już pewnie zaobserwowaliście 😉 Tak, tak, dobrze zauważyliście wystartował kanał Mój Kufelek na Youtube. Jak pewnie za chwilę zauważycie w kwestiach wideo jestem żółtodziobem, dlatego proszę o wyrozumiałość i konstruktywną krytykę 😉

Uspakajając niektórych vlog startuje od recenzji piwa ale degustacje nie będą głównym punktem programu. Za kilka dni postaram się powiedzieć trochę więcej o swoich video-planach, a tymczasem zapraszam do zobaczenia jak „rozprawiłem” się z „Palcem Biskupa”.

Znacie jakiegoś innego piwnego vlogera, który zmienił ubranie w trakcie degustacji? 😉

5 komentarzy

 • Lary

  Hej, prosiłeś o konstruktywny komentarz, oto on 🙂

  Usiądź przy nagrywaniu, unikniesz kiwania się na boki. Ogólnie staraj się nie poruszać za bardzo w samym kadrze. Odrobina nieprzesadzonej gestykulacji wystarczy.

  Sprawdzaj zawsze wymowy wyrazów obcojęzycznych, zdarzyły Ci się drobne wpadki.

  Nie bój się poświęcić trochę czasu na montaż. Wycięcie wszystkich momentów, kiedy zbierasz myśli sprawi, że filmik będzie płynniejszy i łatwiejszy w odbiorze.

  No i jeszcze światło, trzeba popracować.

  Generalnie gratulacje z powodu rozpoczęcia działalności na YouTube. Życzę samych sukcesów i daję suba 🙂

  • Bartosz Senderek

   Dzięki za uwagi i pozytywny odbiór!

   Chciałem żeby pozycja stojąca była moim znakiem rozpoznawalnym chociaż nie wykluczam, że do niektórych odcinków usiądę przy stole bo tak będzie mi po prostu łatwiej pokazać niektóre rzeczy. Zauważyłem, że trochę za dużo „pracuję nogami” i będę starał się nad tym zapanować 😉

   Nie chciałem nadużywać cięć bo jak jest za dużo „przeskoków” to też to nie za dobrze wygląda ale pomyślę nad tym. Przy kręceniu kolejnego odcinka postaram się popracować nad światłem i dźwiękiem bo też mnie te dwa elementy nie zadowalają.

 • Tomek

  Weź pokaż jak się warzy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *